Podłogi - deski podłogowe i parkiety

Produkując podłogi drewniane DĄBEX, myślimy o naturze – to ona inspiruje nas od ponad pół wieku i motywuje do tego, by dążyć do najwyższych standardów oferowanych przez nas rozwiązań systemów podłogowych. Wszystkie deski podłogowe znajdujące się w ofercie, m. in. to propozycje staranne, tworzone przy pełnym zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry. Świadczymy usługi dla klientów z miasta Szczecin oraz okolic.

Każda podłoga drewniana DĄBEX to inwestycja na lata. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, dążymy do tego, by uzyskać prawdziwie naturalny produkt oraz zadbać o najwyższą jakość technologii. Pomaga nam w tym wieloletnia doświadczenia oraz dewiza: „Dobra podłoga to podstawa”. Chcemy, by z naszych podłóg korzystały osoby indywidualne oraz właściciele firm, cenimy sobie także liczne współprace z projektantami oraz architektami, dla których najważniejsza jest jakość. Nasze deski podłogowe to produkty przemyślane, zaprojektowane z dbałością o każdy element. Od lat stanowią pewne rozwiązania aranżacyjne, cieszące się niesłabnącym uznaniem klientów. Wśród szczególnie często wybieranych produktów znajduje się deska lita gotowa, która jest o grubości 16mm, szerokości 100mm i w mixie długości od 300 do 1200 mm, ale mamy także w swojej ofercie podłogi drewniane odpowiednie do każdego typu wnętrza – zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Właściwie dobrana podłoga stanie się elementem ciepłym i luksusowym, nadającym wnętrzom niebywałego blasku. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, nie zaprzestajemy poszukiwań – i regularnie uzupełniamy ofertę o doskonałe deski podłogowe, deski lite, deski dwuwarstwowe, parkiety lite i parkiety dwuwarstwowe.

Przerabiamy surowe, piękne drewno w taką podłogę drewnianą, która będzie trwałym i estetycznym wyborem na lata. Zapewniamy, że każda nasza deska podłogowa jest precyzyjnie zabezpieczona, dzięki czemu zyskuje niepowtarzalny charakter. Podłogi DĄBEX  to doskonały wybór łączący naturalność z funkcjonalnością.